Продацець непродовольчих товарів

Існує думка, що продавцем може стати кожен. Що тут складного? Але фахівці сфери торгівлі знають, що сьогодні без високопрофесійного, відмінно навченого персоналу магазину витримати конкуренцію в цій сфері неможливо, а завоювати прихильність клієнта можна лише через високий рівень обслуговування. Адже покупець, увійшовши до магазину, першим бачить перед собою продавця і вже по ньому судить про роботу всієї компанії.

Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» запрошує бажаючих на навчання за спеціальністю «Продавець непродовольчих товарів». В Одеському ЦПТО слухачі мають можливість набути необхідних знань та навичок, що дозволять випускникам стати справжніми спеціалістами у сфері торгівлі.

Професійний продавець уміє оптимально планувати і використовувати торгові площі, гарно оформити вітрину, знає асортимент товару. Він інформує покупців про тенденції моди поточного сезону, допомагає у визначенні розміру виробів, підборі, примірці, комплектації та демонстрації дії товару, заповнює гарантійні паспорти на товар. Одночасно він є пропагандист новітніх досягнень промисловості, тому що кожен рік у магазинах з'являється велика кількість нових товарів.

Крім того, справжній продавець творчо підходить до процесу продажу, володіє мистецтвом переконувати, знає психологічну сторону спілкування з клієнтом тощо.

Саме цьому вас навчать, якщо ви вирішите набути професію продавця непродовольчих товарів в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Ви отримаєте необхідні знання, аби працювати не лише продавцем, а й торговим агентом, торговим представником, дистриб'ютором, менеджером.

Навчання в Одеському ЦПТО здійснюється як за направленням державної служби зайнятості, так і за прямими договорами з роботодавцями та фізичними особами.

Для безробітних навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Після закінчення навчання слухачам присвоюється кваліфікаційний рівень та видається свідоцтво державного зразка.

На кожній вулиці будь-якого міста і селища є хоча б один магазин. А скільки їх відкривається по всій Україні щорічно?! Сфера торгівлі настільки популярна, що більшу частину пропозицій роботи складають саме вакансії на посади продавців і касирів.

Після завершення навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти державна служба зайнятості допоможе вам у працевлаштуванні за набутою професією.