Курси цільового призначення

Напрямки курсів цільового призначення (КЦП)

Кулінарія

Технологія приготування супів - 52 год

Під час вивчення курсу ви дізнаєтесь все про бульйони та заправні супи та навчитесь готувати: супи картопляні з макаронними виробами, з крупою, з бобовими, з овочами; борщ Український, капусняк Запорізький, розсольник по-домашньому, солянку збірну м’ясну.

Сучасні тенденції оформлення борошняних кондитерських виробів - 18 год

Під час вивчення курсу ви дізнаєтесь основні поняття про сировину, що використовується в кондитерському виробництві; особливості виготовлення та формування прикрас для тортів та тістечок – а саме: технології приготування бісквітних кап-кейків (кекс Столичний), виробів з мигдалевого тіста (марципан), виробів з мастики та технологію роботи з шоколадом; сучасні принципи, способи та особливості оформлення кондитерських виробів.

Манікюр

Художній розпис та декоративне оформлення нігтів - 24 год

На курсі ви познайомитесь з матеріалами та принципами роботи з ними (гель-лак, гель-фарба, топ з липким шаром та без нього, матовий топ), колористикою, відпрацюєте основні лінії різними пензлями, геометричні малюнки, френчі, вензеля, мереживо, навчитесь працювати з блискітками, присипками та робити дзеркальний ефект, акриловою пудрою для об’єму малюнку та багато іншого.

Китайський розпис нігтів - 30 год

Практичний курс по розпису, який включає: поставу руки, вибір кольору, композицію малюнка, квіти – маки, лілеї, троянди, братки та ін., а також стрічки та мереживо пласким пензлем.

Моделювання нігтів гелем - 24 год

Практичний курс по моделюванню нігтів, на якому ви навчитеся роботи нарощення нігтів на форму квадрат, м’який квадрат під лак або мальований френч, будова правильної архітектури нігті і його запил. Навчитеся роботі з камуфляжним, прозорим та білим моделюючим гелем, а також дізнаєтесь тонкощі роботи з фрезером під час корекції.

Перукарська справа

Жіночі стрижки - 64 год

Практично-теоретичний курс з перукарської справи, на якому ви навчитесь робити базові стрижки: лінейна, каскад від ромба, каскад П-подібним проділом, класичне каре, проста коротка/французька, а також модельні стрижки: голівуд, боб-каре/каре на ніжці та модельну коротку стрижку.

Чоловічі стрижки - 56 год

Практично-теоретичний курс, на якому вивчатимете: стрижка машинкою «наголо»/під одну насадку, класичні чоловічі стрижки – канадка, напівбокс, бокс, англійська; модельна чоловіча стрижка в стилі дисконекція - робота з не з’єднаними зонами та ірокез.

Фарбування волосся - 40 год

Практично-теоретичний курс з фарбування волосся хімічними барвниками способом «тон в тон»; часткове фарбування освітлюючи ми барвниками – мелірування, технікою «омбре»/«шатуш»/«балаяж»; висвітлення штучного пігменту кислотною змивкою, тонування; фарбування сивого волосся.

Зачіски - 40 год

Практично-теоретичний курс, на якому ви навчитеся робити зачіски на основі начісування та тупірування, з елементами плетіння, з використанням щипців-гофре, з елементами холодної хвилі та на основі накручування волосся.

Інформаційні технології

Виконання робіт на ПК за програмою користувача – 70 год

Практично-теоретичний курс, який розпочинається з вивчення базової апаратної комплектації ПК; операційної системи Windows та основ роботи в ній; робота в MS Office: текстовий редактор MS Word, робота з таблицями MS EXCEL, бази даних MS Access, створення презентацій MS PowerPoint, робота в MS Publisher; операційна система Linux; основи роботи в LibreOffice; а також сканування та розпізнавання документів, робота з архіваторами, віруси та антивірусне програмне забезпечення, робота в локальній мережі та глобальній мережі , електронна пошта (e-mail).

AutoCAD - Система автоматизованого проектування і креслення – 70 год

Практично-теоретичний курс, на якому вивчаються можливості програми, створюються креслення, вивчаються: основні властивості об’єктів, графічні примітиви як основа зображень, складні графічні примітиви, інструментарії редагування зображень, налаштування режимів і прийоми практичного викреслювання, можливості системи, що забезпечують ефективну роботу з великим і складним зображенням на порівняно маленькому екрані, формування креслення як конструкторського документа, постановка розмірів на кресленнях, особливості налаштування режимів креслення і розмірних стилів, здобуття твердої копії креслення.

Основи 3D-друку – 22 год

Курс розрахований на групу не більше 10 чоловік. Програма спрямована на оволодіння знань і вмінь роботи з 3D-принтером, створення 3D-моделей, використання спеціального програмного забезпечення.

Вимоги до здобувачів освіти: загальна комп’ютерна та технічна грамотність, схильність до створення технічних розробок, розвинута просторова уява.

Оператор безпілотного літального апарату (дрона) – 36 год

Курс розрахований на групу не більше 10 чоловік. Кожна тема включає одну годину лекцій та одну годину на практичне заняття. На початку циклу практика буде проходити на комп’ютерному авіа симуляторі DJI Assistant 2 Release, подальші практичні заняття – на реальному літальному апараті DJI

Підприємництво та облік

Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу - 70 год

Програма курсів призначена для підвищення кваліфікації громадян з професій, пов’язаних з підприємницькою діяльністю. Підвищення кваліфікації передбачає прискорене формування у громадян професійних умінь і навичок, необхідних для виконання певної роботи чи групи робіт, посиленню їх конкурентоспроможності на сучасному ринку. Курс включає вивчення наступним питань: підприємницька діяльність в Україні; правові засади підприємницької діяльності; основи менеджменту; основи маркетингу; облік та оподаткування у підприємницькій діяльності; бізнес-планування у малому підприємництві.

Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності – 70 год

Програма курсів призначена для підвищення кваліфікації громадян з професій економічного та бухгалтерського напрямку. Мета курсу – вивчення практичних способів користування формами автоматизації обліку на підприємствах, виявити інформаційні взаємозв’язки з іншими дисциплінами по обліку, ознайомитися із завданнями автоматизації, розглянути організацію підготовки та попереднього опрацювання облікових документів на підприємствах, їх порядок обробки, формувати звітність, охарактеризувати облік, як інформаційну систему.

Підготовка управителів багатоквартирного будинку та керівного складу підприємств ЖКГ, що надають послуги з управління та утримання житлового комплексу – 72 год

Програма курсів призначена для підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері житлово-комунальної інфраструктури та включає в себе три модулі: організаційно-правові та економічні аспекти діяльності з управління та утримання житлового комплексу, техніко-технологічні аспекти безпечної експлуатації та утримання житлового комплексу, сучасні стандарти менеджменту та програмні засоби щодо управління та утримання житлового комплексу.

Робота на РРО (реєстраторах розрахункових операцій) -24 год

Практично-теоретичний курс, на якому ви дізнаєтесь основні поняття про регістратори розрахункових операцій, особливості готівкової та безготівкової форми розрахунків з покупцями та порядок роботи на РРО.

Організація власного бізнесу в сучасних умовах. Соціальні мережи - 27 год

Програма курсів призначена для підвищення кваліфікації громадян з професій, пов’язаних з підприємницькою діяльністю, або тих, хто планує просування бізнесу за допомогою соціальних мереж.

Попит на SMM-фахівців продовжує зростати. Маркетинг в соціальних медіа відносно новий напрямок. Стати SMM професіоналом можна тільки опановуючи певні інструменти і постійно поліпшуючи певні навички

Сучасні підходи в менеджменті - 30 год

Теоретично-практичний курс, на якому вивчаються такі питання як: сутність та економічні основи менеджменту; менеджмент персоналу; менеджмент підприємницької діяльності; маркетингові технології менеджменту; бізнес-планування; фінансовий менеджмент та антикризову управління.

Промислово-будівельний напрямок

Будова та правила керування верстатами з програмним керуванням - 70 год

Теоретично-практичний курс, на якому вивчають наступні теми: керування верстатом, технологія обробки деталей на верстатах з ЧПК та програмування обробки на верстатах токарної та фрезерної групи.

З’єднання пластмасових труб прес-кліщами і зварювальним апаратом - 70 год

Практично-теоретичний курс, на якому навчитесь складати інструкційно-технологічні картки (ІТК) на з’єднання металопластикових труб прес-кліщами, поліпропіленових труб зварювальним апаратом, дізнаєтесь про організацію робочого місця та правила безпечного ведення робіт, технічне обслуговування прес-кліщів, технічне обслуговування зварювального апарата специфічні особливості способу зварювання поліпропіленових труб. А також навчитесь з’єднувати металопластикові труби прес-кліщами та поліпропіленові труби зварювальним апаратом по ІТК.

Ручне аргоно-дугове зварювання неплавким вольфрамовим електродом -70 год

Практично-теоретичний курс, на якому вивчите специфічні особливості способу зварювання на постійному струмі, техніку аргоно-дугового зварювання у всіх просторових положенням лівим та правим способом, а також організацію робочого місця та правила безпечного ведення робіт, ознайомитесь з додатковим обладнанням, необхідним для аргоно-дугового зварювання та виконаєте аргоно-дугові зварювальні роботи в навчальній майстерні.

Ручне дугове напівавтоматичне зварювання - 70 год

Практично-теоретичний курс, на якому вивчаються специфічні особливості способу зварювання на постійному струмі, техніка дугового зварювання у всіх просторових положеннях лівим та правим способом, організація робочого місця та правила безпечного ведення робіт, технічне обслуговування зварювального обладнання, розглядається додаткове обладнання, необхідне для зварювання та практично виконується ручне дугове напівавтоматичне зварювання в навчальній майстерні.

Обробка деревини ручним електроінструментом - 72 год

Курс практично-теоретичний, на якому вивчаються основи матеріалознавства, технологія обробки деревини, пиляння деревини електроінструментом, стругання та шліфування деревини електроінструментом, свердління, довбання та фрезерування деревини електроінструментом, а також організація робочого місця та правила безпечного ведення робіт.

Декоративна штукатурка - 72 год

Курс практично-теоретичний, на якому вивчаються матеріалознавство: структурна, фактурна, венеціанська та мінеральна штукатурка, підготовка поверхні під декоративну штукатурку, нанесення шарів штукатурки, обробка оштукатуреної поверхні, а також організація робочого місця та правила безпечного ведення робіт.

Опоряджування поверхонь плитками - 70 год

Курс практично-теоретичний, на якому вивчаються провішування та промаячування під облицьовування поверхні, способи та прийоми укладання рядових плиток на вертикальну поверхню, способи та прийоми укладання рядових плиток на підлогу, складання інструкційної карти по підготовці поверхонь, розпланування поверхні та укладання рисунку, принципи дизайну при виконанні лицювальних та плиткових робіт, свердління та прирізки плитки, свердління отворів у плитках.

Безпека праці

Забезпечення вимог безпеки праці при обслуговуванні котельних агрегатів та установок, що працюють на різних паливах – 30 год

Теоретичний курс, на якому вивчають наступні питання: правові та організаційні основи охорони праці, основи електробезпеки, основи пожежної безпеки, основи гігієни праці та виробничої санітарії, медичний огляд, основи безпеки праці в галузі, надання першої допомоги потерпілим у разі нещасних випадків.

Основи охорони праці та правове регулювання взаємовідносин на підприємстві – 30 год

Теоретичний курс, на якому вивчають правові та організаційні основи охорони праці, основи електробезпеки, пожежної безпеки, гігієни праці та виробничої санітарії, медичний огляд, надання першої допомоги потерпілим у разі нещасних випадків.

Запрошуємо на навчання

Сьогодні Одеський ЦПТО ДСЗ – це один з найбільш сучасних навчальних закладів професійної освіти в Україні, в якому можна навчатись, підвищувати кваліфікацію за 32 професіями та близько 50 напрямками курсів цільового призначення.

І на цьому ми не зупиняємось, а впевнено крокуємо ВПЕРЕД!

Одеський центр професійно-технічної освіти

За більш детальною інформацією звертайтесь
за телефонами нижче або приходьте.

Приймальня: тел. (048) 705-44-05 факс (048) 705-44-01 Секретар навчальної частини: тел. (048) 705-44-11
mail@profcentre.odessa.ua
м. Одеса, вул. І. Рабіна 18а
понеділок-четвер, 8:00-17:00 п'ятниця 8:00-15:45 субота-неділя вихідні