![](/userfls/news/large/302_dogovr-pro-spvpratsyu.jpg)
Договір про співпрацю
Сьогодні між ДНЗ "Одеський центр ПТО ДСЗ", в особі директора Саржинського Р.В. та Знам'янською об'єднаною територіальною громадою, в особі голови Тринчі В.С. був підписаний Договір про співпрацю.
![](/alena/img/співпрацю_2_1.jpg)
Предметом договору є співпраця в напрямку інформаційних, консультаційних та освітніх послуг з метою поліпшення якості підготовки слухачів, закріплення теоретичних знань та їх практичного застосування на виробництві.
![](/alena/img/співпрацю_3_1.jpg)
Також для наших гостей була проведена екскурсія учбовими майстернями, в ході якої Валентина Станіславівна була приємно вражена і пообіцяла приїхати ще, аби не поспішаючи познайомитися ближче з усіма майстернями та педагогічними працівниками.
![](/alena/img/співпрацю_4_1.jpg)