![](/userfls/news/large/400_vtamo-z-vipuskom-slukhach.jpg)
Вітаємо з випуском слухачів групи №07-22 з професії "Кухар"!
6 слухачів з Одеського регіону успішно пройшли професійне навчання та державну кваліфікаційну атестацію, про що отримали Свідоцтва державного зразка з присвоєнням 3го розряду.
Варто відзначити, що більшості випускникам по закінченню практики керівники підприємств запропонували залишитись працювати у закладі на постійній основі.
Бажаємо успіхів у новій професії, вдосконалення набутих навичок та вмінь і вдячних поціновувачів ваших кулінарних витворів!
![](/alena/img/kuxar_3_25.jpg)
![](/alena/img/kuxar_2_25.jpg)