![](/userfls/news/large/469_z-dnem-pratsvnikv-osvti-u.jpg)
З Днем працівників освіти України!
Шановні колеги!
День працівників освіти України — це день людей, які присвятили себе суспільству, народу, людям!
Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.
Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і далі будуть служити людям!
Щиро бажаю вам, вашим родинам міцного здоров'я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії, приємних сюрпризів та гарного настрою, посмішок та насолоди від кожного дня.
Нехай робота приносить тільки радість, а життя буде наповнене яскравими барвами.
Із професійним святом вас!
З повагою
директор ДНЗ «ОДЕСЬКИЙ ЦПТО ДСЗ» Роман САРЖИНСЬКИЙ