Професії

Фрезерувальник

Фрезерувальник

Тривалість

795 годин

ТВИВАЛІСТЬ

22 тижні

періодичність

5 днів

ДАТА ПОЧАТКУ

11.12.2023р.

З появою у житті людини металу з’явилась і потреба в його обробці. С початку найбільш відомім видим обробки металів була гаряча обробка.

Тому коваль –перша професія ,яка давала можливість отримувати необхідні деталі за формою, за розмірами, за якістю структури тіла деталі та за якістю ії поверхні. З часом у ковалів, ливарників з’явилась потреба у холодній обробці деталей з металу, тому появились нові фахівці з обробки металів різанням: токарі, фрезерувальники, стругальники, свердловники, шліфувальники, довбальники, зуборізчики, слюсарі та ін.

На сьогодні деякі з ціх професій є найбільш потрібними у обробкі металів різанням. Одна із важливих професій з металообробки є професія –фрезерувальник.

Сутність процесу фрезерування складається з зрізання шару метала з заготовки до отримання деталі необхідної форми, розмірів, якості ії поверхні тобто, отримання деталі згідно креслення деталі. Весь цей процес виконується на фрезерувальних верстатах за допомогою ріжучих інструментів –фрез. Фреза- це багатолезвійний обертальний інструмент. На сучасних металооброблювальних верстатах траєкторія руху фрези може бути найбільш складної яку і уявити буває важко. Тому на сучасних фрезерних верстатах можливо виготовляти деталі дуже складної форми. До сучасних фрезерних верстатів належать: широкоуніверсальні фрезерні верстати, вертикальні консольно-фрезерні верстати, вертикально- і горизонтально- фрезерні безконсольні верстати, поздовжно-фрезерні верстати, фрезерні верстати з ЧПК, токарно-фрезерні верстати з ЧПК. При такої наявності фрезерних верстатів може бути що і життя однієї людини недостатньо для того, щоб оволодіти на високому кваліфікаційному рівні професією фрезерувальника. Сміжними професіями фрезерувальника є: професія зуборізчика, шеверовальника, стругальника, шліфувальника.

Сучасна професія фрезерувальника потребує формування у фрезерувальника якісних особистих показників таких як: гарна зорова пам’ять, зорова гострота, точний лінійно-об’ємний окомір, просторова уява, розвинене наочно-образне мислення, концентрація уваги, зорово-рухівна координація на рівні руху рук. Тому слухачі з такими показниками можуть досягти найбільш високих професійних показників.

Професію «фрезерувальника» можно отримати в сучасних закладах професійно-технічної освіти. В державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» ведеться навчання з професії « фрезерувальник» терміном 5,5 місяців по другому розряду. Слухачі отримують свідоцтво державного зразка. Навчання проводиться на сучасних верстатах, в просторих цехах, в обладнаних комп’ютерною технікою класах для інструктажів, професійними фахівцями- майстрами та викладачами.

викладачі курсу

Вас будуть навчати практикуючі фахівці, які мають колосальний досвід роботи.

Хубетов Олександр Вільйович

Хубетов

Олександр Вільйович

Малоіван Іван Федорович

Малоіван

Іван Федорович

Люлька Микола Матвійович

Люлька

Микола Матвійович

Галкін Вадим Олегович

Галкін

Вадим Олегович

Запрошуємо на навчання

Сьогодні Одеський ЦПТО ДСЗ – це один з найбільш сучасних навчальних закладів професійної освіти в Україні, в якому можна навчатись, підвищувати кваліфікацію за 32 професіями та близько 50 напрямками курсів цільового призначення.

І на цьому ми не зупиняємось, а впевнено крокуємо ВПЕРЕД!

Одеський центр професійно-технічної освіти

За більш детальною інформацією звертайтесь
за телефонами нижче або приходьте.

Приймальня: тел. (048) 705-44-05 факс (048) 705-44-01 Секретар навчальної частини: тел. (048) 705-44-11
mail@profcentre.odessa.ua
м. Одеса, вул. І. Рабіна 18а
понеділок-четвер, 8:00-17:00 п'ятниця 8:00-15:45 субота-неділя вихідні